23.09.2012

"Quinn" Cacao Night of Acherontia Atropos měl krásný výlet, s majitelkou Erikou Strakovou vyrazil na koňské dostihy, kde se choval vzorně, máme z něj radost! :)

Cacao Night of Acherontia Atropos "Quinn" (Ginstean Dic Penderyn x Danger Beauty Impossant Bohemia), owner Erika Straková

22.09.2012

Alchymista Acherontia Atropos "Alchy" je sportovně vedený pes, se svým majitelem Tomášem Odehnalem poctivě trénují, zde foto z tréninku na disciplínu wall climbing:

Wall climbing training - Alchymista Acherontia Atropos (Expert Staff Impossant Bohemia x Jingle Bell Impossant Bohemia), owner Tomáš Odehnal

15.09.2012

Dnes jsme s Danem a Petrem Taškovovými(dík!!) vyrazili na Speciální výstavu SBTC CZdo Poděbrad, dnes jako diváci. :-)) Výstavu posuzovali manželé Blackerovi z Velké Británie. Počet přihlášených psů byl obrovský, 120 psů a 120 fen, celkem tedy 240 jedinců. Bohužel myslím, že tak trochu kvantita na úkor kvality. Jako divákovi se mi na výstavě líbilo, jen škoda, že se u nás prezentují téměř stále ti stejní psi, to už známe.   :-)) Pár fotografií z výstavy najdete ZDE.

Special Show SBTC CZ 15.09.2012 - photos HERE

11.09.2012

Od Eriky Strakové jsme dostali nové fotografie pejska Cacao Night of Acherontia Atropos, kterému doma říkají "Quinn". Za fotky moc děkujeme a jsme rádi, že má "Quinn" skvělé, milující pánečky. :-))

Cacao Night of Acherontia Atropos "Quinn" (Ginstean Dic Penderyn x Danger Beauty Impossant Bohemia)

A ještě "Barny" Burzum Acherontia Atropos a jeho fotografie od pánečků Milana a Marušky Siegertových. :-)

Burzum Acherontia Atropos "Barny" (Ch.Paulstaff Joe´s Image at Trueoaks x Jingle Bell Impossant Bohemia)

A nakonec ještě "Kimi" Behemoth Acherontia Atropos, za foto děkujeme jeho majitelce Radce Mráčkové.

Behemoth Acherontia Atropos "Kimi" (Ch.Paulstaff Joe´s Image at Trueoaks x Jingle Bell Impossant Bohemia)

V chovatelské stanici VolksBull jsou stále ještě některá štěňátka volná k rezervaci. Matkou štěňátek je fenka z našeho chovu A-Valkyrja Acherontia Atropos a otcem je pes z UK Angranian Saiorse Warrior. Více informací ZDE nebo přímo na stránkách chovatelské stanice VolksBull.

Puppies for sale in VolksBull kennel - more info HERE or website VolksBull kennel